מכתב מהרכזת החברתית

שלום רב הורים יקרים!                                                                  

חלפו עברו להם החגים ואנו כעת לומדים וחוגגים. בדף זה נשתפכם בפעילויות מיוחדות שבשבועיים האחרונים הספקנו לעשות, ותגלו כמה דברים רבים: בחירות למועצת תלמידים, פעילות והצגה בית ספרית על הגשמים, טקס והצגה על רחל אמנו, פעילות לזכר יצחק רבין, התחלת חוגי ניגון משילה וחוגים ירוקים, פעילות בית ספרית בנושא הגבורה שנערכה היום על ידי מועצת התלמידים שלימדו בכל כיתה, ועוד היד נטויה...

במקביל אנחנו "רצים" עם מספר מבצעים בית ספריים במסגרת החינוך הערכי חברתי בבית הספר, חלקם ילוו אותנו לאורך השנה וחלקם בתקופות זמן קצובות.

התחלנו במבצע "זרעים של כבוד" בנושא כיבוד הורים, שבמקביל ללמידה בכיתות, הילדים מביאים פתקים מההורים על מעשי כבוד הורים. את הפתק מגיש הילד למורה, שמקריאה זאת לפני הילדים. בסיום המבצע בעוד כחודש, הילד שצבר את מירב הפתקים הוא הילד הזוכה מהכיתה, שיקבל את הפרס בטקס בית ספרי מיוחד.

מבצע נוסף - "מקליקים חסד" הוא מבצע שנתי (בדומה ל"ילד השבוע" בשנה שעברה): בכל שבוע ילד אחר בכל כתה נבחר להציג באמצעות תמונה מעשה חסד שעשה. התמונה תתלה בכיתה וביום שישי הילד יספר לפני הילדים על מעשי החסד, ויוכל גם להביא כיבוד וכו'.

ומה מתוכנן להמשך? המון דבריםםםםםםם, בנתיים נכתוב רק עד חנוכה:

הפסקה מתוקה, פעילות בנושא זהירות בדרכים, טקס ראש חודש והענקת שי מאיר לילדי כתה א ע"י ילדי ו, חידון חנוכה, כבוד של ביסטיג"ל - בסטיבל בית ספרי בנושא כבוד הורים ומורים, והפתעה... תיבת אוצר אשר תחשף בראש חודש כסלו. 

 

                                                        ברכת שנה טובה. יחד נעשה ותמיד נצליח.

                                                          אוהבת את הילדים המדהימים שלכם

                                                              דורית טויטו – רכזת חברתית

Comments